TWİTTER DESTEK GERİ DÖNMÜYOR - Sosyal Hesaplarim

TWİTTER DESTEK GERİ DÖNMÜYOR

  • Anasayfa
  • TWİTTER DESTEK GERİ DÖNMÜYOR
image
image
image
image
image
image
image
image
image

TWİTTER DESTEK GERİ DÖNMÜYOR

 

Twitter dünya üzerinde çok sayıda insanın kullandığı, popüler bir sosyal medya platformu. Kullanıcılar her ne kadar Twitter’da güzel vakit geçirse de, bazen problemler de yaşıyorlar. Bu problemlerin bazılarını kendileri çözerken, bazıları içinse destek almak gerekiyor. Fakat bazen gerek kullanıcı sayısının çok fazla olmasından, gerekse de başka sebeplere bağlı olarak Twitter destek ekibi mesajlarınıza geri dönmeyebilir. Peki böyle bir durumda ne yapmak gerek? Hep birlikte bakalım…

 

Twitter Destek Ekibine Hangi Sorunlar Bildirilir?

 

Twitter destek hesabı ile hemen hemen tüm sorunlarınız ile ilgili olarak temas kurabilirsiniz. Fakat eğer karşınızda internet üzerinden araştırarak kendi başınıza çözebileceğiniz bir sorun varsa, bu durumda bu yöntemi uygulamanız daha iyi olacaktır. Çünkü Twitter destek hesabının size geri dönüş yapması bazen uzun vakit alabilir. Twitter üzerinde bugüne kadar çok fazla sorun yaşandığı için, internet bu sorunlarla ilgili bir arşiv niteliğindedir. Dolayısıyla internet üzerinde yaşadığınız sorunu yaşayan mutlaka başkaları da vardır. Yani genellikle bir sorun yaşadığınızda, internet üzerinde küçük çaplı bir araştırma ile o sorunun çözümünü bulabilirsiniz.

 

Twitter hesabınızla ilgili destek ekibinden askıya alınmış hesaplarınız hakkında, ele geçirilmiş hesaplar hakkında ve iş ortaklıkları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. Aynı zamanda destek ekibi ile şu konular hakkında da görüşebilirsiniz:

 

  • Kilitli ya da sınırlandırılmış hesaplar,
  • Hesap erişimi ile ilgili sorunlar,
  • Gizlilik ile ilgili sorunlar,
  • Twitter kendinizi güvende tutma ve hassas içerikler,
  • Doğruluk,
  • Fikri mülkiyet hakkı ve benzer sorunlar.

 

Eğer siz de uzun süre boyunca beklemeyi sorun etmeyecekseniz, bu durumda Twitter destek ekibi ile iletişime geçebilir ve bu konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Twitter Destek Neden Geri Dönmüyor?

 

Twitter destek ekibi mesajlarınıza geri dönmüyorsa, öncelikle mesajlarınızı doğru yere gönderip göndermediğinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer doğru yere gönderdiyseniz, herhangi bir bağlantı sorunu ya da benzer bir sorun sebebiyle mesajlarınız destek hesabına ulaşmamış olabilir. Böyle bir durumda da destek mesajını tekrar göndermeyi tercih edebilirsiniz.

 

Twitter çok fazla insan tarafından kullanılan bir uygulama olduğu için, genellikle çok fazla sorunla karşılaşılıyor. Bu insanların pek çoğu destek ekibi ile iletişim kuruyor. Haliyle bu durum destek ekibinin elinde çok fazla mesaj birikmesine sebep oluyor. Haliyle destek ekibinin tüm bu soruları ve atılan mesajları cevaplayabilme imkanı yok. Bu yüzden Twitter destek ekibi tarafından genellikle yardım merkezi üzerinde cevabı bulunan destek mesajlarına geri dönüş yapılmıyor. Bu yüzden de Twitter bazen sizi sorunlarınızla ilgili olarak sizi yardım sayfasına yönlendiriyor. Dolayısıyla eğer siz de herhangi bir sorun yaşıyorsanız, öncelikle bu sorunun cevabı için yardım merkezini kontrol edin.

 

Destek Ekibinden Yardım Almak İkinci Tercihiniz Olsun

 

Her ne kadar sorunları birine anlatmak ve ondan yardım almak daha kolay geliyor olsa da, bu durum size vakit kaybettirebilir ve bu vakit kaybı sizi zarara uğratabilir. Bu yüzden sorunlarınızı hızlı ve daha kolay şekilde çözmek için Twitter yardım merkezindeki başlıkları okuyabilir, arama motorlarında sorununuzu aratıp çıkan çözümleri uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda sorununuz ile ilgili olarak çekilen Youtube videolarını izlemeyi de tercih edebilirsiniz. Eğer tüm bu yöntemleri denemenize rağmen karşılaştığınız sorunu çözemiyorsanız, bu durumda destek hesabına mesaj atabilirsiniz.

 

Eğer sorununuz taciz ya da benzeri zarar verme durumları ise, bu durumda Twitter destek ekibi ile iletişim kurmadan önce, savcılığa giderek suç duyurusunda bulunabilirsiniz.