Hakkımızda

S.S.S

Satın Aldığım Hesaplar kilitlenir mi?

Satın aldığınız twitter hesapları kilitlenebilir. Bunun garantisini kimse veremez. Ancak limitler ve kurallara uyulduğu sürece bir sorun olmayacaktır.

Kilitlenen hesaplar açılabilir mi?

Eğer twitter hesapları kalıcı olarak askıya alınmış ise ya da e-mail adresine kod gönderiyorsa ve bu e-posta adresini daha önce değiştirmediyseniz maalesef bu koşulları içeren hesapları açmak mümkün değildir.

Sadece e-posta onaylı hesaplar satın aldıysanız ve hesabınız telefon doğrulaması istiyorsa telefon numarası ekleyerek hesabı tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Fakat telefon doğrulamalı hesaplar aldıysanız ve yeniden SMS onayı isteniyorsa maalesef bu tarz hesapları da açmak mümkün değildir.

Takipçili aldığım hesabın takipçi sayısı düşebilir mi?

Bot olarak aldığınız hesapların takipçi sayıları düşmez yalnız organik olarak aldığınız hesaplar sizin kullanımınıza bağlı olarak düşüş yaşanabilir hiç düşüş olmayadabilir, organik ise tamamen size bağlıdır.

Hesaplar bot mu?

Satılan hesaplar kendi programlarımız ile oluşturulmuş bot takipçili hesaplardır.

Takipçili hesapların takipçileri bot mudur?

Twitter hesaplarının takipçileri programlar ile otomatik olarak gönderilmektedir. Botlar herhangi bir beğeni, retweet vb. şeyler yapmaz.

Takipçili hesap mı satın almalıyım?

Önerimiz tabikide takipçili hesaplardır çünkü takipçili hesaplarda etkileşim daha yüksek olucaktır. Ayrıca yapacağınız rt ve fav gibi işlemler bot hesaplara göre daha etkili olmaktadır.

Hesapların e-posta adresine erişebilir miyim?

Hesabın e-mail adresleri bir süre sonra doğrulamaya düştüğü için giriş yapılamıyor. Bu sebepten şifrelerini paylaşmamayı öngörüyoruz.

 

  • Kalite
  • Güvenilirlik
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Uzmanlık
Sepet