Twitter Bilinmesi Gereken Özellikler - Sosyal Hesaplarim

Twitter Bilinmesi Gereken Özellikler

  • Anasayfa
  • Twitter Bilinmesi Gereken Özellikler
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Twitter Bilinmesi Gereken Özellikler

En çok kullanılan sosyal medya platformlarında biri olan Twitter bilinmesi gereken özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Dünya üzerinde en çok kullanıcısı olan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter bilinmesi gereken özellikler ile de en çok kullanılan platformlardan biri olmaktadır. Kullanım kolaylığı ve kolay paylaşımları ile kullanıcıların dikkatini çeken Twitter ile birlikte aynı anda tanımadığınız milyonlarca insan ile etkileşime girebilirsiniz. Bunun yanında bilinmesi gereken özellikle ise fazladır.

Gelen Cevapları Saklayın

Attığınız tweetlere gelen cevapları saklayabilirsiniz. Başka bir sayfaya taşınan cevaplar, içeriğinizin altında görünmeyecektir. Ancak belirtilen işaret ile dilerse kullanıcı gizli cevabı görmek için diğer sayfaya gidebilir.

Karanlık Mod Seçenekleri Artıyor

Twitter karanlık modu ve aydınlık moduna Dim modu eklenmiş durumdadır. Bu mod ile daha farklı bir mod eklenmiş durumdadır.

Eski Twetlerinizi Kolaylıkla Bulun

Daha önce attığınız ya da kullanıcıda var olan ama şu anda hemen bulmanız gereken tweet var ise yapmanız gereken oldukça kolay. @kullanıcı adı “#aranansey” şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz.

Anketler ile Araştırmalar Yapın

Bazı şirketler çeşitli araştırmalar yapmak için Twitter anket seçeneği sunmaktadır. Bu seçenek ile bilmek istediğiniz konuda araştırma yapabilir ve kullanıcıların ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Bu nedenle bu tür araştırmalar yapmak Twitter ile mümkün.

Sonradan Tweetleyin

Like’lamak istediğiniz ama sizlerin bunu yapmasının görünmesini istemediğiniz onlarca tweet bulunmaktadır. Bunun için yer imleri bulunmaktadır. Bunlar ile birlikte sevdiğiniz içeriklere sonradan bakabilir ve kayıt edebilirsiniz. Bu imleri yalnız ama yalnız siz göreceksiniz. Böylece sizin tarafınızdan beğenildiği bilinmeyecek ama sizlerin de istediği anda görebileceği paylaşımları olacak.

Profile Sabitleyin

Herkesin görmesini istediğiniz ancak zaman akışı içinde kayıp gitmesini istemediğiniz paylaşımlarınızı profilinize sabitleyebilirsiniz. Sabitlenmiş tweet ile herkesin profilinize girdiğinde görebileceği içerikleriniz olabilir. Ancak takipçi kazanmak istiyor ya da takipçilerinizi sıkmak istemiyor iseniz sabitlenmiş tweetleri belirli aralıklar ile değiştirmekte fayda vardır.

Tüm bu özellikler ve daha fazlası her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile Twitter’in kullanılma sebepleri arasındadır. Ancak bu özelliklerden daha fazlası ve daha ilgi çekenleri sosyal medya platformunda sunulmuş durumdadır.