Twitter Beni Silenleri Nasıl Görebilirim? - Sosyal Hesaplarim

Twitter Beni Silenleri Nasıl Görebilirim?

  • Anasayfa
  • Twitter Beni Silenleri Nasıl Görebilirim?
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Twitter Beni Silenleri Nasıl Görebilirim?

Twitter hesabınız da sizi silen veya takipten çıkaranları nasıl görebilirsiniz. Bu makaleyi inceleyerek bilgi alabilirsiniz.
Twitter da Takip Etme Nedir?

Twitter da takip etme nedir?

Takip etmek demek bazı kullanıcıların Twitterine abone olmak yani sürekli takipçi biri olursunuz. Bu şekilde kullanıcının paylaşımlarıyla, beğenmeleriyle, etkinlikleriyle, yorumlarıyla sizin Anasayfa akışınızda her daim görüntülenecektir. Takip ettiğiniz kişi sizin mesaj açma bölümüz açık olduğu için size direkt mesaj atabilir ya da siz gönderebilirsiniz.
Twitter da Takibi Bırakanları Nasıl Görebirim?
Twitterde nasıl takipten bırakılır nasıl görebilirsiniz. Bazıları için takipçi sayısı olmasa olmazlardır. Her zaman her koşulda fazla olmasını veya başkalarıyla rekabete girerek artırmaya çalışırlar. O zamanda sizlerde takipçi sayısına mühim bir şekilde  önemsiyorsanız. Birkaç adımla rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. İşte adımlar:
Twitter da sizi silen veya takipten bırakanları, siz takip ettiğiniz halde kimin sizi takip etmediğini öğrenmek veya görmek için web sitesine giriniz.
Bu site twiterdan aldığınız bilgilerle uzunca sürecek olan işlem saniyede her şeyi görmenize yardımcı olacak.
Sitenin yukarı kısmında bulunan “Sign in with twitter” butonuna basarak hesabınız aracılığıyla  who.unfollowed.me sayfasına giriş yapabilirsiniz.
Eğer sayfaya ilk kez giriş yapıyorsanız, Twitter hesabınız bu sayfaya yetki verip veya veremiyeceğinizi bildirerek kontrol edecektir.
Görülünen sayfada giriş butonuna basarak who.unfollowe.me hesabınıza yetki olarak vermiş olacaksınız. 
Who.unfollowed.me sitesine giriş yapıldıktan hemen ardından sağda profiliniz de yer alan kısım takipçilerinizle ilgili bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. Rahatlıkla bilgiler size görünüyor.
Site seçeneğine tıkladığınızda  son ziyaretinizden sonra bu zamana kadar sizi takipten çıkaran bütün kullanıcıları veya silenleri görebilirsiniz.
Hatta dilerseniz bu sayfa içinde bir anda o kişileri takipte çıkarabilirsiniz.
Bu sayfada sizlerin takip ettiği ama onların takip etmediği kullanıcıları bu sayfada kolayca görebilirsiniz.
Dahası sizin takip ettikleriniz ama onların takip etmediğini twitter kullanıcılardan kolaylıkla listesine erişebilirsiniz.
Son olarak da son zamanlarda bizleri takipçi yerden çıkarmış kişilerin kimler olabileceğine dair detaylı şekilde erişebilirsiniz. Bu şekilde Twitter uygulamaları hakkında her şey öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Hesaplarda Takip Silenler Önemi
Kurumsal bir Twitter hesabı olanlar için önemli olan bazı devamlılık hassasiyeti vardır. Takipçilerinizi olabildiğince az kaybetmeye çalışmalısınız. Çünkü organik anlamda var olan takipçilerin devamı sizin müşteri kitleniz açısından önem taşıyor.
Bir firmanın sosyal medya hesaplarında organik takipçilerinin devamı ve artışı genel etkileşim anlamında önemlidir. Arama kriterleri açısından bakıldığında organik ziyaretçi ve takipçilerin sosyal medya hesaplarınızdaki etkileşiminin artışı site katkısı olarak düşünülmelidir. Bu açıdan çok sayıda hesaptan takip işleminden vazgeçenler varsa yeniden bazı değerlendirmeler yapmak gerekir.

Takipçilerin Silmemesi İçin Ne Yapmalı?
Bazı kurumsal hesaplarda paylaşımlar sorunlara neden olabiliyor. Paylaşım aralıklarına dikkat etmek takipçileri kaybetmemek için etkili olabilir. Takipçi kitlenizi bu anlamda iyi izlemelisiniz.  İsteklerini iyi belirlemeli ve ilgi odağı olabilecek şekilde görsel içerikler oluşmalıdır.
Takipçilerde eksilme olmaması için paylaşımlar güncel olmalıdır. Eski paylaşımlar ve sıkıcı görüntüler size kötü anlamda yansıyabilir.
Paylaşımlarda çok göz yorucu içerikler olmamalıdır. İç boğan ve görüntü açısından da yorucu olan detayları uzaklaştırmalısınız.
Bireysel hesapları olanların paylaşımlarda belirli bir tutarlılık içerisinde devam etmesi önerilir. Paylaşımlardaki etkileşimlere göre takipçi sayısında azalmaları engellemeye yönelik çalışmalar olabilir.
Etkileşimi artırmalısınız, genel anlamda düşüş kendini gösterecektir. 
Twitter takipçi sayısı artırmak için çalışmaları kesmeden sürdürmelisiniz. Takipçilerinizi artırmak için çok da abartıya girmeden işlemler yapılmalıdır. Sonuç olarak paylaşımlarınızın belirli bir samimiyet çerçevesinde gerçekleşmesi önemlidir.