Telefon Numarama Kayıtlı Twitter Hesapları - Sosyal Hesaplarim

Telefon Numarama Kayıtlı Twitter Hesapları

  • Anasayfa
  • Telefon Numarama Kayıtlı Twitter Hesapları
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Telefon Numarama Kayıtlı Twitter Hesapları

Telefon numaralı kayıtlı twitter hesapları ya da telefonunuzun hangi twitter hesabına bağlı olduğunu hakkında bilgi almak için bu makaleye bakarak öğrenebilirsiniz.
Telefonunuzun Hangi Twitter Hesabına Bağlı Olduğunu Nasıl Öğreniriz?
Twittera bağlı numaraları nasıl öğrenebiliriz bağlı olduğunu nasıl öğreniriz. Maddeler halinde açıklayalım.
Leptop da twitter.com giriniz. Bu sorun sadece twitter da çıkış işlemi yaptığınızda çalışır.
 Ardında anasayfa da bulunan hesabınızı etkinleştirin kısmına tıklayınız.
Sizi yönlendirmeye devam ettiğinde ülkenin kodunu yazarak ardından telefon numaranızı yazınız.
Telefon numaranız hangi twitter hesabına bağlıysa veya daha önce bu numarayla twitter hesabınızı açtıysanız, o numaraya gelecek mesajla onay kodunuza giriniz. Sizin cep telefona gelen numarayla doğrulama kodu girerek siz ait olup olmadığını ya da hangi numaranıza ait olduğunu görebilirisiniz.
Sonraki işlemde twitter size ait profilini tamamlayarak hal edebilirisiniz.
Bu şekilde kullanıcı adınız hangi telefonuna bağlı olduğunu tespit edebilirsiniz.

Hesabınıza Telefon Numaranızı Ekleme 
Hesabınıza telefon numarası eklemek için twitter deneyimi açısından kolay ve pratik bir çözümdür. Telefon numaranızla işlem yapmayı düşünüyorsanız sizi daha avantajlı bir Twitter hesabı bekliyor. İşte avantajlar:
Bu avantajla hesabınızı daha güvende tutabilmenize yardımcı olur. Giriş Onay veya dişer işlemleri güvenli ile ilgili bütün özellikleri etkinleştirebilirsiniz.
Hesabınızın hızlı bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olur. Her zaman telefon numarası hesaba eklemek, erişemediğiniz twitter hesabınıza daha çabuk  geri dönmenize yardımcı olabilir.
Arkadaşlarınızla ve rehberinizde kayıtlı kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Telefonunuzda numarası olan bir tanıdığınızla twitter hesabınızla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde başkaları da sizi numaranızla bulmasını sağlayabilir.

Telefon Numarama Kayıtlı Olası Hatalar
Telefon numaralı kayıtlı olası hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı numarayla 10 tane Twitter hesabı oluşturabilirsiniz. Bu şekilde sizin numarayla başkaları tarafından açılmış olabilir lütfen bunlara dikkat ediniz. Numaranız hesaba bağlı veya önce twitter.com hesabından giriş yaptıysanız, bunun yerine size kullanıcı ve e-posta kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde kaybolan şifreyi tekrar kurtarabilirsiniz. Twitter hesabın hataları nelerdir hiçbir hesabınız yoksa olası hatası mesajı alırsınız.
Twitter Hesabınızdaki Telefon Numarasını Güncelleme
Twitter bireysel ve kurumsal hesaplarda telefon numarasını güncelleme işlemlerinde hesabınızın güvenliğini artırma amacı vardır. Aktif olmayan bir telefon numarası girmemeli ve mesajlar geldiğinde doğrulama yapacağınız bir telefon kullanmalısınız. Aksi halde hesap kilitlendiğinde açılmayabilir. Kurumsal ve bireysel hesaplarda yüksek takip kullanım sorunu olabilir.
Hesabınızda üst menüde profile tıklayın ve ardından da ayarlar - gizlilik şeklinde devam edin.
Bu alandan hesap + telefon ögesinden devam edin. 
Numarayı güncelle bölümünü seçerek ilerleyin.
Yeni telefon numaranızı girerek güncelleme işlemlerini tamamlayın.
Önce sil diyerek eski telefon numaranızı silmeniz gerekecektir. Yeni numara girişi ile devam edebilirsiniz.
Yapılan güncelleme ardından twitter hesabınıza giriş yaparak kod gelmesi gerekiyor.
Sağ üst profil, mobil -telefon - düzenle öğesine tıklayın.
Güncelleme tamamlandığında size kod gelir ve bunu girerek devam edersiniz. Telefonu etkinleştir diyerek işlemler tamamlanır. Onay alındığına dair görüntü gelecektir.

Twitter Hesabına Birden Fazla Telefon Numarası Eklemek Mümkün mü?
Twitter hesabı olanlar kurumsal ve bireysel hesaplarda birden fazla telefon numarası eklemesi yapıp yapamayacağını merak ediyor. Bir hesaba bir telefon numarası eklendiği için güvenlik açısından önemli bu duruma önem vermek gerekiyor. Ancak iki sim kart takabildiğiniz telefonlarda hesap kullanırken de bir telefon numarası seçmelisiniz. 
Tersine mantık olarak twitter telefon numarası birden fazla hesaba eklenebilir mi sorusu için de 10 hesap sınırından bahsetmek gerekiyor. Bir telefonla bağdaştırılan farklı on hesap kullanılması güncellemelere de önem vererek mümkündür.